ثبت ارشیا

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

مشاوره ثبت شرکت 30 فروردین 1398, 12:14 مقالات

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

 

تاسیس شعبه در اساسنامه و مدارک شرکت از تغییرات مهم و تعیین کننده در شرکت می باشد که جایگاه ویژه ای نیز دارد. سامانه اینترنتی تاسیس شعبه و ثیت آنلاین تاسیس شعبه نیز به همین منظور راه اندازی گردیده است که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد و هدف از آن سهولت در تاسیس شعبه شرکتها می باشد.

تاسیس شعبه باید در اداره ثبت شرکتها تایید و ثبت شود. سامانه ثبت تاسیس شعبه باید دقیقا بر طبق دستورات و تصمیمات اخذ شده تکمیل گردد. اظهارنامه تاسیس شعبه برای درج اطلاعات تاسیس شعبه تنظیم می گردد.مشاوره در خصوص ثبت تغییرات این امکان را به ما میدهد تا بدون صرف زمان بیشتر به هدف خود برسیم. نمونه نامه اداری تاسیس شعبه و یا فرم ثبت شعبه برگه ای است که در آن آنچه در رابطه با تاسیس شعبه قرار است اتفاق بیفتد را ثبت و جمع بندی می نماییم . یکی دیگر از قدم های مفید در سهولت تاسیس شعبه مشاوره و آموزش تصویری ثبت تاسیس شعبه و آموزش کار با سامانه تاسیس شعبه می باشد.

مراحل انجام تاسیس شعبه شامل درج تصمیمات تاسیس شعبه و سپس برگزاری مجمع تاسیس شعبه و پس از آن تنظیم صورتجلسه تاسیس شعبه و امضا و تصویب آن توسط اعضای مجمع ، مدیران و اعضای هیأت مدیره میباشد. راههای تاسیس شعبه و در واقع تنها راه تاسیس شعبه ثبت آن توسط اداره ثبت شرکتها می باشد . در این مطلب می توانید از راهنمای تاسیس شعبه بهره ببرید متن دعوتنامه مجمع تاسیس شعبه و همینطور گزارش توجیهی تاسیس شعبه و متن صورتجلسه تاسیس شعبه پس از اطلاع از شرایط به راحتی در انواع شرکتهای مسولیت محدود و سهامی خاص و موسسات  قابل تحریر است.نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه نیز با توجه به نیاز شرکتها تعیین می گردد.

 

قوانین مالیاتی تاسیس شعبه

 

قوانین مالیاتی صورت جلسه ثبت شعبه

زمانی که تاسیس شعبه ثبت گردید باید یک کپی از آگهی ثبتی و روزنامه رسمی به واحد مالیاتی شرکت ارایه گردد و نسبت به تکمیل فرم تاسیس شعبه یا اصلاح آن در واحد مالیاتی اقدام گردد تا در سیستم و سامانه مالیاتی اطلاعات جدید جایکزین گردد.

 

مدارک لازم صورتجلسه تاسیس شعبه

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیران ، اعضای هیأت مدیره ، بازرسین

کپی آخرین تغییرات شرکت و یا آگهی تاسیس شرکت

میزان سهام اعضای شرکت در صورتی که شرکت قبل از سال 1393 ثبت گردیده باشد نیاز است و باید بر اساس مدارک ثبت شرکت شامل شرکتنامه ، تقاضا نامه یا اظهارنامه زمان تاسیس و یا اظهارنامه تاسیس شعبه عنوان گردد (( لازم به ذکر است میزان سهام شرکت های ثبت شده بعد از سال 1393 در انواع آگهی ها درج می گردد و نیاز به ارائه نمی باشد ))

معرفی شخصی از شرکا یا خارج از شرکا به عنوانمدیر شعبه با ذکر آدرس و کد پستی و تلفن همراه

ارائه آدرس و کد پستی و تلفن محل شعبه شرکت

 

 

مدارک لازم صورتجلسه تاسیس شعبه

 

 

مجوزهای صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

توجه داشته باشیم شرکتهایی که دارای مجوز از وزارتخانه یا سازمانها باشند باید پس از امضای صورتجلسات ، نامه بلامانع بودن تاسیس شعبه فوق را باید از سازمان و وزارتخانه مریوطه دریافت نمایند تا به اداره ثبت شرکت ارائه گردد.

 

 

زمان صورتجلسه تاسیس شعبه

 

زمان ثبت صورت جلسه تاسیس شعبه شرکت

مدت زمان ثبت یک صورتجلسه تغییر صاحبان امضاء شرکت حداکثر 10 روز کاری می باشد.

 

هزینه صورتجلسه تاسیس شعبه

 

هزینه های ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

هزینه ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه شامل حق الثبت آگهی ثبتی تاسیس شعبه ، روزنامه رسمی تاسیس شعبه ، روزنامه کثیرالانتشار تاسیس شعبه و تغییر صاحبان امضاء شرکت می باشد که بلافاصله باید پس از ثبت پرداخت گردد .

 

انواع صورتجلسه تاسیس شعبه

 

انواع صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت

صورتجلسه تاسیس شعبه در زمان تاسیس

صورتجلسه تاسیس شغبه پس از ثبت شرکت

صورتجلسه ثبت شعبه شرکت

صورتجلسه شعبه شرکت

صورتجلسه تاسیس شعبه در شهر دیگر شرکت

صورتجلسه تاسیس شعبه برای شرکتهای مجوز دار

صورتجلسه افزایش شعبات شرکت

 

 

نحوه ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه

 

 

نحوه ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه در انواع شرکتها

 

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود ، نسبی ، تضامنی

 

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

 صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص

 

صورتجلسه تاسیس شعبه سهامی خاص که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت تعاونی

 

صورتجلسه تاسیس شعبه شرکتهای تعاونی در اداره تعاون در دو اداره تعاون و ثبت شرکتها انجام میگیرد که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تاسیس شعبه موسسات غیر تجاری

 

صورتجلسه تاسیس شعبه موسسات که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی