ثبت ارشیا

صورت جلسه تغییر نام شرکت

مشاوره ثبت شرکت 29 بهمن 1397, 17:58 مقالات

صورت جلسه تغییر نام شرکت

ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت

 تغییر نام در اساسنامه و مدارک شرکت از تغییرات مهم و تعیین کننده در شرکت می باشد که جایگاه ویژه ای نیز دارد. سامانه اینترنتی تغییر نام و ثیت آنلاین تغییر نام نیز به همین منظور راه اندازی گردیده است که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد و هدف از آن سهولت در تغییر نام شرکتها می باشد.

تغییر نام باید در اداره ثبت شرکتها تایید و ثبت شود. سامانه ثبت تغییر نام باید دقیقا بر طبق دستورات و تصمیمات اخذ شده تکمیل گردد. اظهارنامه تغییر نام برای درج اطلاعات تغییر نام تنظیم می گردد.مشاوره در خصوص ثبت تغییرات این امکان را به ما میدهد تا بدون صرف زمان بیشتر به هدف خود برسیم. نمونه نامه اداری تغییر نام و یا فرم تغییر نام برگه ای است که در آن آنچه در رابطه با تغییر نام قرار است اتفاق بیفتد را ثبت و جمع بندی می نماییم . یکی دیگر از قدم های مفید در سهولت تغییر نام مشاوره و آموزش تصویری ثبت تغییر نام و آموزش کار با سامانه تغییر نام می باشد.

مراحل انجام تغییر نام شامل درج تصمیمات تغییر نام و سپس برگزاری مجمع تغییر نام و پس از آن تنظیم صورتجلسه تغییر نام و امضا و تصویب آن توسط اعضای مجمع ، سهامداران و اعضای هیأت مدیره میباشد. راههای تغییر نام و در واقع تنها راه تغییر نام ثبت آن توسط اداره ثبت شرکتها می باشد . در این مطلب می توانید از راهنمای تغییر نام بهره ببرید متن دعوتنامه مجمع تغییر نام و همینطور گزارش توجیهی تغییر نام و متن صورتجلسه تغییر نام پس از اطلاع از شرایط به راحتی در انواع شرکتهای مسولیت محدود و سهامی خاص و موسسات  قابل تحریر است.نمونه صورتجلسه تغییر نام نیز با توجه به نیاز شرکتها تعیین می گردد.

 

ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

قوانین مالیاتی صورت جلسه تغییر نام

زمانی که تغییر نام ثبت گردید باید یک کپی از آگهی ثبتی و روزنامه رسمی به واحد مالیاتی شرکت ارایه گردد و نسبت به تکمیل فرم تغییر نام یا اصلاح آن در واحد مالیاتی اقدام گردد تا در سیستم و سامانه مالیاتی اطلاعات جدید جایکزین گردد.

 

مدارک صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه تغییر نام

کپی شناسنامه و کارت ملی سهامداران ، اعضای هیأت مدیره ، بازرسین

کپی آخرین تغییرات شرکت و یا آگهی تاسیس شرکت

میزان سهام اعضای شرکت در صورتی که شرکت قبل از سال 1393 ثبت گردیده باشد نیاز است و باید بر اساس مدارک ثبت شرکت شامل شرکتنامه ، تقاضا نامه یا اظهارنامه زمان تاسیس و یا اظهارنامه تغییر نام عنوان گردد (( لازم به ذکر است میزان سهام شرکت های ثبت شده بعد از سال 1393 در انواع آگهی ها درج می گردد و نیاز به ارائه نمی باشد ))

پیشنهاد 5 اسم جدید برای شرکت

 

 

مجوزهای صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

 

مجوزهای صورتجلسه تغییر نام شرکت

توجه داشته باشیم شرکتهایی که دارای مجوز از وزارتخانه یا سازمانها باشند باید پس از امضای صورتجلسات ، نامه بلامانع بودن تغییر نام فوق را باید از سازمان و وزارتخانه مریوطه دریافت نمایند تا به اداره ثبت شرکت ارائه گردد.

 

 

زمان صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

زمان ثبت صورت جلسه تغییر نام شرکت

مدت زمان ثبت یک صورتجلسه تغییر صاحبان امضاء شرکت حداکثر 10 روز کاری می باشد.

 

هزینه صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

هزینه های ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت

هزینه ثبت صورتجلسه تغییر نام شامل حق الثبت آگهی ثبتی تغییر نام ، روزنامه رسمی تغییر نام ، روزنامه کثیرالانتشار تغییر نام و تغییر صاحبان امضاء شرکت می باشد که بلافاصله باید پس از ثبت پرداخت گردد .

 

انواع صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

انواع صورتجلسه تغییر نام شرکت

صورتجلسه تغییر نام

صورتجلسه تمدید نام شرکت

صورتجلسه اصلاح نام شرکت

صورتجلسه تغییر نام برای شرکتهای مجوز دار

 

صورتجلسه تغییر نام شرکت در انواع شرکتها

 

نحوه ثبت صورتجلسه تغییر نام در انواع شرکتها

 

صورتجلسه تغییر نام شرکت مسئولیت محدود ، نسبی ، تضامنی

 

صورتجلسه تغییر نام شرکت مسئولیت محدود که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

 صورتجلسه تغییر نام شرکت سهامی خاص

 

صورتجلسه تغییر نام سهامی خاص که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر نام شرکت تعاونی

 

صورتجلسه تغییر نام شرکتهای تعاونی در اداره تعاون در دو اداره تعاون و ثبت شرکتها انجام میگیرد که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر نام موسسات غیر تجاری

 

صورتجلسه تغییر نام موسسات که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی