ثبت ارشیا

صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

مشاوره ثبت شرکت 25 بهمن 1397, 23:37 مقالات

صورت جلسه تغییر موضوع شرکت

صورت جلسه تغییر موضوع شرکت

 تغییر موضوع در اساسنامه و مدارک شرکت از تغییرات مهم و تعیین کننده در شرکت می باشد که جایگاه ویژه ای نیز دارد. سامانه اینترنتی تغییر موضوع و ثیت آنلاین تغییر موضوع نیز به همین منظور راه اندازی گردیده است که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد و هدف از آن سهولت در تغییر موضوع شرکتها می باشد.

تغییر موضوع باید در اداره ثبت شرکتها تایید و ثبت شود. سامانه ثبت تغییر موضوع باید دقیقا بر طبق دستورات و تصمیمات اخذ شده تکمیل گردد. اظهارنامه تغییر موضوع برای درج اطلاعات تغییر موضوع تنظیم می گردد.مشاوره در خصوص ثبت تغییرات این امکان را به ما میدهد تا بدون صرف زمان بیشتر به هدف خود برسیم. نمونه نامه اداری تغییر موضوع و یا فرم تغییر موضوع برگه ای است که در آن آنچه در رابطه با تغییر موضوع قرار است اتفاق بیفتد را ثبت و جمع بندی می نماییم . یکی دیگر از قدم های مفید در سهولت تغییر موضوع مشاوره و آموزش تصویری ثبت تغییر موضوع و آموزش کار با سامانه تغییر موضوع می باشد.

مراحل انجام تغییر موضوع شامل درج تصمیمات تغییر موضوع و سپس برگزاری مجمع تغییر موضوع و پس از آن تنظیم صورتجلسه تغییر موضوع و امضا و تصویب آن توسط اعضای مجمع ، سهامداران و اعضای هیأت مدیره میباشد. راههای تغییر موضوع و در واقع تنها راه تغییر موضوع ثبت آن توسط اداره ثبت شرکتها می باشد . در این مطلب می توانید از راهنمای تغییر موضوع بهره ببرید متن دعوتنامه مجمع تغییر موضوع و همینطور گزارش توجیهی تغییر موضوع و متن صورتجلسه تغییر موضوع پس از اطلاع از شرایط به راحتی در انواع شرکتهای مسولیت محدود و سهامی خاص و موسسات  قابل تحریر است.نمونه صورتجلسه تغییر موضوع نیز با توجه به نیاز شرکتها تعیین می گردد.

 

قوانین تغییر موضوع شرکت

 

قوانین مالیاتی صورت جلسه تغییر موضوع

زمانی که تغییر موضوع ثبت گردید باید یک کپی از آگهی ثبتی و روزنامه رسمی به واحد مالیاتی شرکت ارایه گردد و نسبت به تکمیل فرم تغییر موضوع یا اصلاح آن در واحد مالیاتی اقدام گردد تا در سیستم و سامانه مالیاتی اطلاعات جدید جایکزین گردد.

 

مدارک تغییر موضوع شرکت

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه تغییر موضوع

کپی شناسنامه و کارت ملی سهامداران ، اعضای هیأت مدیره ، بازرسین

کپی آخرین تغییرات شرکت و یا آگهی تاسیس شرکت

میزان سهام اعضای شرکت در صورتی که شرکت قبل از سال 1393 ثبت گردیده باشد نیاز است و باید بر اساس مدارک ثبت شرکت شامل شرکتنامه ، تقاضا نامه یا اظهارنامه زمان تاسیس و یا اظهارنامه تغییر موضوع عنوان گردد (( لازم به ذکر است میزان سهام شرکت های ثبت شده بعد از سال 1393 در انواع آگهی ها درج می گردد و نیاز به ارائه نمی باشد ))

اطلاعات مربوط به تغییر موارد جدید در اساسنامه

 

 

مجوزهای تغییر موضوع شرکت

 

 

مجوزهای صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

توجه داشته باشیم شرکتهایی که دارای مجوز از وزارتخانه یا سازمانها باشند باید پس از امضای صورتجلسات ، نامه بلامانع بودن تغییر موضوع فوق را باید از سازمان و وزارتخانه مریوطه دریافت نمایند تا به اداره ثبت شرکت ارائه گردد.

 

 

زمان ثبت تغییر موضوع شرکت

 

زمان ثبت صورت جلسه تغییر موضوع شرکت

مدت زمان ثبت یک صورتجلسه تغییر صاحبان امضاء شرکت حداکثر 10 روز کاری می باشد.

 

هزینه ثبت تغییر موضوع شرکت

 

هزینه های ثبت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

هزینه ثبت صورتجلسه تغییر موضوع شامل حق الثبت آگهی ثبتی تغییر موضوع ، روزنامه رسمی تغییر موضوع ، روزنامه کثیرالانتشار تغییر موضوع و تغییر صاحبان امضاء شرکت می باشد که بلافاصله باید پس از ثبت پرداخت گردد .

 

انواع صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

 

انواع صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

صورتجلسه تغییر موضوع

صورتجلسه تمدید موضوع شرکت

صورتجلسه اصلاح موضوع شرکت

صورتجلسه الحاق به موضوع شرکت

صورتجلسه ثبت موضوع جدید

صورتجلسه تغییر موضوع برای شرکتهای مجوز دار

 

نحوه ثبت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت

 

نحوه ثبت صورتجلسه تغییر موضوع در انواع شرکتها

 

صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مسئولیت محدود ، نسبی ، تضامنی

 

صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مسئولیت محدود که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

 صورتجلسه تغییر موضوع شرکت سهامی خاص

 

صورتجلسه تغییر موضوع سهامی خاص که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر موضوع شرکت تعاونی

 

صورتجلسه تغییر موضوع شرکتهای تعاونی در اداره تعاون در دو اداره تعاون و ثبت شرکتها انجام میگیرد که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر موضوع موسسات غیر تجاری

 

صورتجلسه تغییر موضوع موسسات که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی