ثبت ارشیا

روزنامه رسمی شرکت

مشاوره ثبت شرکت 21 بهمن 1397, 20:17 مقالات

روزنامه رسمی شرکت

 

 

روزنامه رسمی شرکتها

 

هر شرکت پس از تاسیس و یا  پس از تغییرات طبق قانون باید نسبت به روزنامه رسمی اقدام نماید سازمانها و ادارات از طریق این سامانه می توانند شرکتها و تغییرات آنها را از طریق قسمت آگهی های قانونی استعلام نمایند راهنمای روزنامه رسمی و مشاوره ثبت آگهی ها در روزنامه رسمی موجود است آموزش تصویری ثبت آگهی ها در روزنامه رسمی ما را در نحوه ورود به روزنامه رسمی و انتشارات روزنامه رسمی میکند. روزنامه رسمی ثبت شرکت و روزنامه رسمی تغییرات شرکت باید بلافاصله پس از انجام روزنامه گردد. در خصوص پیگیری چاپ آگهی در روزنامه رسمی ، تمدید روزنامه رسمی و اصلاح روزنامه رسمی باید ابتدا آگهی ثبتی شرکتها انجام گردد و پس از آن روزنامه شود.

 

نحوه ثبت روزنامه رسمی

نحوه ثبت آگهی در روزنامه رسمی شرکت

 

پس از اخذ انواع آگهی ثبتی تاسیس و تغییرات از اداره ثبت شرکتها در سراسر کشور می توانیم نسبت به روزنامه رسمی اقدام نماییم ابتدا در سامانه و سایت روزنامه های رسمی کشور باید در قسمت روزنامه رسمی ورود کاربران ثبت نام نماییم و حتی از این طریق می توانیم عضویت در روزنامه رسمی را داشته باشیم و تاییدیه روزنامه رسمی ثبت شرکت را بگیریم و اطلاعات را تکمیل نماییم و پس از آن با استفاده از شماره مکانیزه می توانیم آگهی مربوط به خود را رویت نموده و نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماییم لازم به ذکر است اگر روزنامه رسمی انجام نگردد امکان ثبت تغییرات جدید از طریق اداره ثبت شرکتها را نداریم . در نهایت هم پس از انتشار نسخه مهر شده پی دی اف اداره در صفحه کاربری متقاضیان ثبت نام شده قابل رویت است.

 

هزینه ثبت روزنامه رسمی

هزینه ثبت روزنامه رسمی شرکتها

هزینه روزنامه رسمی با توجه به خطوط آگهی تعیین می گردد که به نحوه پرداخت هزینه آگهی صورت آنلاین قابل پرداخت است و در واقع ثبت روزنامه رسمی به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

 

زمان چاپ روزنامه رسمی

 

زمان چاپ روزنامه رسمی و زمان صدور روزنامه رسمی

 

 روزنامه رسمی پس از ثبت نام و پرداخت مبلغ ۸ روز کاری طول می کشد تا انجام گردد که بعد 8 روز کاری روزنامه رسمی به صورت فایل پی دی اف مهر شده قابل رویت در صفحه کاربری متقاضی خواهد بود و سه روز تا یک هفته پس از چاپ به آدرس ثبت شده ارسال می گردد.      

          

انواع روزنامه رسمی شرکتها

          

 انواع روزنامه رسمی شرکت

 

  روزنامه رسمی به دو صورت است نوع اول روزنامه رسمی مهر شده که در پایین فایل مهر اصل ابی رنگ روزنامه رسمی موجود است نوع دوم روزنامه رسمی نسخه کاغذی که صفحه ای از روزنامه می باشد که از طریق پست ارسال می گردد . در برخی مواقع ممکن است روزنامه ثبت شرکت یا تغییرات انواع شرکتها به دلیل عدم حضور برگشت خورد که در اینصورت قابل پیگیری از طریق اداره پست مرکزی تهران و شهرستانها بر اساس شماره پیگیری و شماره مکانیزه می باشد .

 

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی