ثبت ارشیا

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

مشاوره ثبت شرکت 20 بهمن 1397, 22:52 مقالات

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء

 تغییر وضعیت حق امضاء در اساسنامه و مدارک شرکت از تغییرات مهم و تعیین کننده در شرکت می باشد که جایگاه ویژه ای نیز دارد. سامانه اینترنتی تغییر وضعیت حق امضاء و ثیت آنلاین تغییر دارندگان حق امضاء نیز به همین منظور راه اندازی گردیده است که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد و هدف از آن سهولت در تغییر وضعیت حق امضاء شرکتها می باشد.

تغییر وضعیت حق امضاء باید در اداره ثبت شرکتها تایید و ثبت شود. سامانه ثبت تغییر وضعیت حق امضاء باید دقیقا بر طبق دستورات و تصمیمات اخذ شده تکمیل گردد. اظهارنامه تغییر وضعیت حق امضاء برای درج اطلاعات تغییر وضعیت حق امضاء تنظیم می گردد.مشاوره در خصوص ثبت تغییرات این امکان را به ما میدهد تا بدون صرف زمان بیشتر به هدف خود برسیم. نمونه نامه اداری تغییر وضعیت حق امضاء و یا فرم تغییر وضعیت حق امضاء برگه ای است که در آن آنچه در رابطه با تغییر وضعیت حق امضاء قرار است اتفاق بیفتد را ثبت و جمع بندی می نماییم . یکی دیگر از قدم های مفید در سهولت تغییر وضعیت حق امضاء مشاوره و آموزش تصویری ثبت تغییر وضعیت حق امضاء و آموزش کار با سامانه تغییر وضعیت حق امضاء می باشد.

مراحل انجام تغییر وضعیت حق امضاء شامل درج تصمیمات تغییر وضعیت حق امضاء و سپس برگزاری مجمع تغییر وضعیت حق امضاء و پس از آن تنظیم صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء و امضا و تصویب آن توسط اعضای مجمع ، سهامداران و اعضای هیأت مدیره میباشد. راههای تغییر وضعیت حق امضاء و در واقع تنها راه تغییر وضعیت حق امضاء ثبت آن توسط اداره ثبت شرکتها می باشد . در این مطلب می توانید از راهنمای تغییر وضعیت حق امضاء بهره ببرید متن دعوتنامه مجمع تغییر وضعیت حق امضاء و همینطور گزارش توجیهی تغییر وضعیت حق امضاء و متن صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء پس از اطلاع از شرایط به راحتی در انواع شرکتهای مسولیت محدود و سهامی خاص و موسسات  قابل تحریر است.نمونه صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء نیز با توجه به نیاز شرکتها تعیین می گردد.

 

قوانین مالیاتی تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

قوانین مالیاتی صورت جلسه تغییر وضعیت حق امضاء

زمانی که تغییر وضعیت حق امضاء ثبت گردید باید یک کپی از آگهی ثبتی و روزنامه رسمی به واحد مالیاتی شرکت ارایه گردد و نسبت به تکمیل فرم تغییر وضعیت حق امضاء یا اصلاح آن در واحد مالیاتی اقدام گردد تا در سیستم و سامانه مالیاتی اطلاعات جدید جایکزین گردد.

 

مدارک مورد نیاز تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء

کپی شناسنامه و کارت ملی سهامداران ، اعضای هیأت مدیره ، بازرسین

کپی آخرین تغییرات شرکت و یا آگهی تاسیس شرکت

میزان سهام اعضای شرکت در صورتی که شرکت قبل از سال 1393 ثبت گردیده باشد نیاز است و باید بر اساس مدارک ثبت شرکت شامل شرکتنامه ، تقاضا نامه یا اظهارنامه زمان تاسیس و یا اظهارنامه تغییر وضعیت حق امضاء عنوان گردد (( لازم به ذکر است میزان سهام شرکت های ثبت شده بعد از سال 1393 در انواع آگهی ها درج می گردد و نیاز به ارائه نمی باشد ))

اطلاعات مربوط به صاحبان امضا شرکت

 

 

مجوزهای تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

 

مجوزهای صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

توجه داشته باشیم شرکتهایی که دارای مجوز از وزارتخانه یا سازمانها باشند باید پس از امضای صورتجلسات ، نامه بلامانع بودن تغییر وضعیت حق امضاء فوق را باید از سازمان و وزارتخانه مریوطه دریافت نمایند تا به اداره ثبت شرکت ارائه گردد.

 

 

زمان ثبت تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

زمان ثبت صورت جلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

مدت زمان ثبت یک صورتجلسه تغییر صاحبان امضاء شرکت حداکثر 10 روز کاری می باشد.

 

هزینه ثبت تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

هزینه های ثبت صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

هزینه ثبت صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شامل حق الثبت آگهی ثبتی تغییر وضعیت حق امضاء ، روزنامه رسمی تغییر وضعیت حق امضاء ، روزنامه کثیرالانتشار تغییر وضعیت حق امضاء و تغییر صاحبان امضاء شرکت می باشد که بلافاصله باید پس از ثبت پرداخت گردد .

 

انواع صورتجلسه های تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

 

انواع صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء

صورتجلسه تمدید وضعیت حق امضاء

صورتجلسه اصلاح دارندگان حق امضاء

صورتجلسه تععین دارندگان امضاء

 

نحوه ثبت صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت در انواع شرکتها

 

نحوه ثبت صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء در انواع شرکتها

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت مسئولیت محدود ، نسبی ، تضامنی

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت مسئولیت محدود که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

 صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت سهامی خاص

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء سهامی خاص که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکت تعاونی

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء شرکتهای تعاونی در اداره تعاون در دو اداره تعاون و ثبت شرکتها انجام میگیرد که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء موسسات غیر تجاری

 

صورتجلسه تغییر وضعیت حق امضاء موسسات که از طریق برگزاری مجمع و تصویب آن توسط اعضا نهایی می گردد و با ثبت آن بند درج شده در اساسنامه اصلاح می گردد

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی