دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در گراب سفلی

مشاوره ثبت شرکت 1 دی 1396, 18:15 ثبت شرکت در گراب سفلی

گراب سفلی

ثبت شرکت در گراب سفلی

شرکت با مسئولیت محدود در گراب سفلی اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها گراب سفلی دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت گراب سفلی بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت محدود گراب سفلی

 
شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گراب سفلی
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در گراب سفلی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در گراب سفلی نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در گراب سفلی حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  گراب سفلی
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در گراب سفلی
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود گراب سفلی
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود گراب سفلی
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود گراب سفلی
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود گراب سفلی می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی

مشاوره ثبت شرکت 3 اردیبهشت 1397, 23:00 ثبت شرکت در گراب سفلی

ثبت شرکت خاص در گراب سفلی

شرکت سهامی خاص در گراب سفلی چیست ؟ شرکت سهامی خاص در گراب سفلی دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در گراب سفلی صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی

 ثبت شرکت خاص گراب سفلی

این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در گراب سفلی می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در گراب سفلی تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در گراب سفلی شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در گراب سفلی ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در گراب سفلی ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در گراب سفلی و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در گراب سفلی بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در گراب سفلی

مشاوره ثبت شرکت 14 مهر 1397, 13:00 ثبت شرکت در گراب سفلی

 ثبت موسسه در گراب سفلی

شاید بارها با نام موسسات در گراب سفلی برخورد کرده باشید موسسات در گراب سفلی نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در گراب سفلی نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در گراب سفلی امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در گراب سفلی انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در گراب سفلی با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در گراب سفلی نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 

ثبت موسسه غیر تجاری گراب سفلی

 

 

  هزینه ثبت موسسات در گراب سفلی شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای گراب سفلی ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در گراب سفلی می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در گراب سفلی بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای گراب سفلی و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای گراب سفلی صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در گراب سفلی یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی