دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری

مشاوره ثبت شرکت 14 آذر 1396, 07:15 ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری

ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

شرکت با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها چهارمحال و بختیاری دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت چهارمحال و بختیاری بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت چهارمحال و بختیاری

 
شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  چهارمحال و بختیاری
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود چهارمحال و بختیاری
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود چهارمحال و بختیاری
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود چهارمحال و بختیاری
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود چهارمحال و بختیاری می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری

مشاوره ثبت شرکت 9 دی 1396, 16:30 ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

ثبت شرکت خاص در چهار محال و بختیاری

شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری چیست ؟ شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در چهار محال و بختیاری صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص چهار محال و بختیاری

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مچهار محال و بختیاریه شرکت سهامی خاص در چهار محال و بختیاری و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در چهار محال و بختیاری بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در چهارمحال و بختیاری

مشاوره ثبت شرکت 16 اردیبهشت 1397, 21:00 ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

 ثبت موسسه در چهارمحال و بختیاری

شاید بارها با نام موسسات در چهارمحال و بختیاری برخورد کرده باشید موسسات در چهارمحال و بختیاری نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در چهارمحال و بختیاری نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در چهارمحال و بختیاری امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در چهارمحال و بختیاری انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در چهارمحال و بختیاری با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در چهارمحال و بختیاری نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری چهارمحال و بختیاری

  هزینه ثبت موسسات در چهارمحال و بختیاری شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای چهارمحال و بختیاری ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در چهارمحال و بختیاری می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در چهارمحال و بختیاری بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای چهارمحال و بختیاری و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای چهارمحال و بختیاری صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در چهارمحال و بختیاری یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

 مدارک ثبت شرکت در چهار محال و بختیاری

لازمه ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

 

مطلب پیشنهادی : قالیشویی آندیالند در شهرک عراقی

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
ثبت مشاور