دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در لشت نشاء

مشاوره ثبت شرکت 1 دی 1396, 23:00 ثبت شرکت در لشت نشاء

لشت نشاء

ثبت شرکت در لشت نشاء

شرکت با مسئولیت محدود در لشت نشاء اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها لشت نشاء دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت لشت نشاء بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت محدود لشت نشاء

 
شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لشت نشاء
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در لشت نشاء می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در لشت نشاء نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در لشت نشاء حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  لشت نشاء
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در لشت نشاء
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود لشت نشاء
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود لشت نشاء
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود لشت نشاء
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لشت نشاء می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء

مشاوره ثبت شرکت 4 اردیبهشت 1397, 18:00 ثبت شرکت در لشت نشاء

ثبت شرکت خاص در لشت نشاء

شرکت سهامی خاص در لشت نشاء چیست ؟ شرکت سهامی خاص در لشت نشاء دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در لشت نشاء صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء

 ثبت شرکت خاص لشت نشاء

این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در لشت نشاء می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در لشت نشاء تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در لشت نشاء شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در لشت نشاء ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در لشت نشاء ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در لشت نشاء و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در لشت نشاء بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در لشت نشاء

مشاوره ثبت شرکت 21 مهر 1397, 19:00 ثبت شرکت در لشت نشاء

 ثبت موسسه در لشت نشاء

شاید بارها با نام موسسات در لشت نشاء برخورد کرده باشید موسسات در لشت نشاء نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در لشت نشاء نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در لشت نشاء امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در لشت نشاء انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در لشت نشاء با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در لشت نشاء نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 

ثبت موسسه غیر تجاری لشت نشاء

 

 

  هزینه ثبت موسسات در لشت نشاء شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای لشت نشاء ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در لشت نشاء می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در لشت نشاء بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای لشت نشاء و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای لشت نشاء صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در لشت نشاء یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ