دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قلعه گنج

مشاوره ثبت شرکت 1 دی 1396, 11:00 ثبت شرکت در قلعه گنچ

قلعه گنج

ثبت شرکت در قلعه گنج

شرکت با مسئولیت محدود در قلعه گنج اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها قلعه گنج دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت قلعه گنج بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت محدود قلعه گنج


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قلعه گنج
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در قلعه گنج می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در قلعه گنج نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در قلعه گنج حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  قلعه گنج
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در قلعه گنج
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه گنج
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه گنج
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه گنج
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه گنج می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج

مشاوره ثبت شرکت 29 فروردین 1397, 03:00 ثبت شرکت در قلعه گنچ

ثبت شرکت خاص در قلعه گنج

شرکت سهامی خاص در قلعه گنج چیست ؟ شرکت سهامی خاص در قلعه گنج دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در قلعه گنج صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج

ثبت شرکت خاص قلعه گنج

این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در قلعه گنج می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در قلعه گنج تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه گنج شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در قلعه گنج ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در قلعه گنج ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در قلعه گنج و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در قلعه گنج بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در قلعه گنج

مشاوره ثبت شرکت 8 شهریور 1397, 06:00 ثبت شرکت در قلعه گنچ

 ثبت موسسه در قلعه گنج

شاید بارها با نام موسسات در قلعه گنج برخورد کرده باشید موسسات در قلعه گنج نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در قلعه گنج نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در قلعه گنج امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در قلعه گنج انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در قلعه گنج با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در قلعه گنج نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 

ثبت موسسه غیر تجاری قلعه گنج

 

  هزینه ثبت موسسات در قلعه گنج شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای قلعه گنج ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در قلعه گنج می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در قلعه گنج بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای قلعه گنج و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای قلعه گنج صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در قلعه گنج یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ