دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در فرهاد گز

مشاوره ثبت شرکت 27 آذر 1396, 10:00 ثبت شرکت در فرهادگز

ثبت شرکت در فرهاد گز

شرکت با مسئولیت محدود در فرهاد گز اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها فرهاد گز دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت فرهاد گز بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در فرهاد گز


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فرهاد گز
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در فرهاد گز می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در فرهاد گز نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در فرهاد گز حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  فرهاد گز
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در فرهاد گز
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود فرهاد گز
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود فرهاد گز
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود فرهاد گز
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود فرهاد گز می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه ک

ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز

مشاوره ثبت شرکت 12 اسفند 1396, 11:00 ثبت شرکت در فرهادگز

ثبت شرکت خاص در فرهادگز

شرکت سهامی خاص در فرهادگز چیست ؟ شرکت سهامی خاص در فرهادگز دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در فرهادگز صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در فرهادگز می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص فرهادگز

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در فرهادگز تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در فرهادگز و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در فرهادگز شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در فرهادگز ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در فرهادگز ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در فرهادگز و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در فرهادگز بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در فرهاد گز

مشاوره ثبت شرکت 29 مرداد 1397, 06:00 ثبت شرکت در فرهادگز

 ثبت موسسه در فرهاد گز

شاید بارها با نام موسسات در فرهاد گز برخورد کرده باشید موسسات در فرهاد گز نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در فرهاد گز نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در فرهاد گز امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در فرهاد گز انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در فرهاد گز با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در فرهاد گز نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

ثبت موسسه در فرهاد گز

  هزینه ثبت موسسات در فرهاد گز شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای فرهاد گز ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در فرهاد گز می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در فرهاد گز بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای فرهاد گز و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای فرهاد گز صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در فرهاد گز یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
ثبت مشاور