دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در فردوسیه

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 21:00 ثبت شرکت در فردوسیه

ثبت شرکت در فردوسیه

شرکت با مسئولیت محدود در فردوسیه اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها فردوسیه دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت فردوسیه بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در فردوسیه


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فردوسیه
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در فردوسیه می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در فردوسیه نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در فردوسیه حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  فردوسیه
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در فردوسیه
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود فردوسیه
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود فردوسیه
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود فردوسیه
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود فردوسیه می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه ک

ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه

مشاوره ثبت شرکت 6 اسفند 1396, 09:00 ثبت شرکت در فردوسیه

ثبت شرکت خاص در فردوسیه

شرکت سهامی خاص در فردوسیه چیست ؟ شرکت سهامی خاص در فردوسیه دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در فردوسیه صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در فردوسیه می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص فردوسیه

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در فردوسیه تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در فردوسیه و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در فردوسیه شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در فردوسیه ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در فردوسیه ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در فردوسیه و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در فردوسیه بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در فردوسیه

مشاوره ثبت شرکت 24 مرداد 1397, 04:00 ثبت شرکت در فردوسیه

 ثبت موسسه در فردوسیه

شاید بارها با نام موسسات در فردوسیه برخورد کرده باشید موسسات در فردوسیه نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در فردوسیه نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در فردوسیه امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در فردوسیه انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در فردوسیه با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در فردوسیه نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 ثبت موسسه غیر تجاری فردوسیه

  هزینه ثبت موسسات در فردوسیه شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای فردوسیه ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در فردوسیه می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در فردوسیه بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای فردوسیه و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای فردوسیه صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در فردوسیه یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
ثبت مشاور