دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان

مشاوره ثبت شرکت 15 آذر 1396, 15:30 ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

سیستان و بلوچستان

ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

شرکت با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها سیستان و بلوچستان دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت سیستان و بلوچستان بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در سیستان و بلوچستان


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  سیستان و بلوچستان
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در سیستان و بلوچستان
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود سیستان و بلوچستان
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود سیستان و بلوچستان
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود سیستان و بلوچستان
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود سیستان و بلوچستان می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان

مشاوره ثبت شرکت 12 دی 1396, 20:00 ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

ثبت شرکت خاص در سیستان و بلوچستان

شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان چیست ؟ شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در سیستان و بلوچستان صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص سیستان و بلوچستان

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مسیستان و بلوچستانه شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در سیستان و بلوچستان

مشاوره ثبت شرکت 1 خرداد 1397, 06:00 ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

 ثبت موسسه در سیستان و بلوچستان

شاید بارها با نام موسسات در سیستان و بلوچستان برخورد کرده باشید موسسات در سیستان و بلوچستان نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در سیستان و بلوچستان نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در سیستان و بلوچستان امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در سیستان و بلوچستان انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در سیستان و بلوچستان با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در سیستان و بلوچستان نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری سیستان و بلوچستان

  هزینه ثبت موسسات در سیستان و بلوچستان شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای سیستان و بلوچستان ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در سیستان و بلوچستان می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در سیستان و بلوچستان بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای سیستان و بلوچستان و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای سیستان و بلوچستان صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در سیستان و بلوچستان یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

لازمه ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

 

مطلب پیشنهادی : قالیشویی آندیالند در نیلوفر

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی