دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در رشتخوار

مشاوره ثبت شرکت 27 آذر 1396, 12:00 ثبت شرکت در رشتخوار

ثبت شرکت در رشتخوار

شرکت با مسئولیت محدود در رشتخوار اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها رشتخوار دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت رشتخوار بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در رشتخوار


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رشتخوار
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در رشتخوار می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در رشتخوار نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در رشتخوار حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  رشتخوار
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در رشتخوار
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود رشتخوار
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود رشتخوار
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود رشتخوار
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود رشتخوار می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه ک

ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار

مشاوره ثبت شرکت 12 اسفند 1396, 13:00 ثبت شرکت در رشتخوار

ثبت شرکت خاص در رشتخوار

شرکت سهامی خاص در رشتخوار چیست ؟ شرکت سهامی خاص در رشتخوار دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در رشتخوار صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در رشتخوار می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص رشتخوار

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در رشتخوار تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در رشتخوار و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در رشتخوار شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در رشتخوار ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در رشتخوار ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در رشتخوار و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در رشتخوار بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در رشتخوار

مشاوره ثبت شرکت 29 مرداد 1397, 09:00 ثبت شرکت در رشتخوار

 ثبت موسسه در رشتخوار

شاید بارها با نام موسسات در رشتخوار برخورد کرده باشید موسسات در رشتخوار نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در رشتخوار نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در رشتخوار امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در رشتخوار انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در رشتخوار با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در رشتخوار نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 ثبت موسسه غیر تجاری رشتخوار

  هزینه ثبت موسسات در رشتخوار شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای رشتخوار ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در رشتخوار می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در رشتخوار بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای رشتخوار و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای رشتخوار صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در رشتخوار یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی