دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خسرو شهر

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 02:00 ثبت شرکت در خسرو شهر

خسرو شهر

ثبت شرکت در خسرو شهر

شرکت با مسئولیت محدود در خسرو شهر اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها خسرو شهر دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت خسرو شهر بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در خسرو شهر


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خسرو شهر
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در خسرو شهر می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در خسرو شهر نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در خسرو شهر حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  خسرو شهر
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در خسرو شهر
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود خسرو شهر
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود خسرو شهر
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود خسرو شهر
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود خسرو شهر می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر

مشاوره ثبت شرکت 27 دی 1396, 19:30 ثبت شرکت در خسرو شهر

ثبت شرکت خاص در خسروشهر

شرکت سهامی خاص در خسروشهر چیست ؟ شرکت سهامی خاص در خسروشهر دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در خسروشهر صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در خسروشهر می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص خسروشهر

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در خسروشهر تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در خسروشهر و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در خسروشهر شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در خسروشهر ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در خسروشهر ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در خسروشهر و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در خسروشهر بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در خسروشهر

مشاوره ثبت شرکت 24 تیر 1397, 15:00 ثبت شرکت در خسرو شهر

 ثبت موسسه در خسروشهر

شاید بارها با نام موسسات در خسروشهر برخورد کرده باشید موسسات در خسروشهر نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در خسروشهر نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در خسروشهر امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در خسروشهر انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در خسروشهر با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در خسروشهر نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 ثبت موسسه غیر تجاری خسروشهر

  هزینه ثبت موسسات در خسروشهر شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای خسروشهر ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در خسروشهر می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در خسروشهر بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای خسروشهر و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای خسروشهر صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در خسروشهر یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ