دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در حاجی آباد

مشاوره ثبت شرکت 21 آذر 1396, 13:00 ثبت شرکت در حاجی آباد

حاجی آباد

ثبت شرکت در حاجی آباد

شرکت با مسئولیت محدود در حاجی آباد اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها حاجی آباد دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت حاجی آباد بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در حاجی آباد


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حاجی آباد
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در حاجی آباد می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در حاجی آباد نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در حاجی آباد حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  حاجی آباد
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در حاجی آباد
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود حاجی آباد
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود حاجی آباد
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود حاجی آباد
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حاجی آباد می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد

مشاوره ثبت شرکت 25 دی 1396, 20:00 ثبت شرکت در حاجی آباد

ثبت شرکت خاص در حاجی آباد

شرکت سهامی خاص در حاجی آباد چیست ؟ شرکت سهامی خاص در حاجی آباد دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در حاجی آباد صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در حاجی آباد می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص حاجی آباد

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در حاجی آباد تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در حاجی آباد شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در حاجی آباد ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در حاجی آباد ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در حاجی آباد و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در حاجی آباد بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در حاجی آباد

مشاوره ثبت شرکت 13 تیر 1397, 18:00 ثبت شرکت در حاجی آباد

 ثبت موسسه در حاجی آباد

شاید بارها با نام موسسات در حاجی آباد برخورد کرده باشید موسسات در حاجی آباد نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در حاجی آباد نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در حاجی آباد امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در حاجی آباد انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در حاجی آباد با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در حاجی آباد نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 ثبت موسسه عیر تجاری در حاجی آباد

  هزینه ثبت موسسات در حاجی آباد شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای حاجی آباد ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در حاجی آباد می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در حاجی آباد بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای حاجی آباد و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای حاجی آباد صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در حاجی آباد یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ