دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود درتیران و کرون

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 13:30 ثبت شرکت در تیران و کرون

تیران و کرون

ثبت شرکت در تیران و کرون

شرکت با مسئولیت محدود در تیران و کرون اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها تیران و کرون دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت تیران و کرون بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود درتیران و کرون


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تیران و کرون
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در تیران و کرون می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در تیران و کرون نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در تیران و کرون حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  تیران و کرون
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در تیران و کرون
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود تیران و کرون
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود تیران و کرون
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود تیران و کرون
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود تیران و کرون می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون

مشاوره ثبت شرکت 2 بهمن 1396, 17:00 ثبت شرکت در تیران و کرون

ثبت شرکت خاص در تیران و کرون

شرکت سهامی خاص در تیران و کرون چیست ؟ شرکت سهامی خاص در تیران و کرون دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در تیران و کرون صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در تیران و کرون می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص تیران و کرون

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در تیران و کرون تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تیران و کرون شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در تیران و کرون ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در تیران و کرون ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در تیران و کرون و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در تیران و کرون بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در تیران و کرون

مشاوره ثبت شرکت 30 تیر 1397, 22:00 ثبت شرکت در تیران و کرون

 ثبت موسسه در تیران و کرون

شاید بارها با نام موسسات در تیران و کرون برخورد کرده باشید موسسات در تیران و کرون نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در تیران و کرون نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در تیران و کرون امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در تیران و کرون انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در تیران و کرون با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در تیران و کرون نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری تیران و کرون

  هزینه ثبت موسسات در تیران و کرون شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای تیران و کرون ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در تیران و کرون می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در تیران و کرون بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای تیران و کرون و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای تیران و کرون صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در تیران و کرون یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
ثبت مشاور