دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در تویسرکان

مشاوره ثبت شرکت 21 آذر 1396, 15:00 ثبت شرکت در تویسرکان

تویسرکان

ثبت شرکت در تویسرکان

شرکت با مسئولیت محدود در تویسرکان اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها تویسرکان دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت تویسرکان بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در تویسرکان


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تویسرکان
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در تویسرکان می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در تویسرکان نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در تویسرکان حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  تویسرکان
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در تویسرکان
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود تویسرکان
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود تویسرکان
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود تویسرکان
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود تویسرکان می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان

مشاوره ثبت شرکت 26 دی 1396, 23:30 ثبت شرکت در تویسرکان

ثبت شرکت خاص در تویسرکان

شرکت سهامی خاص در تویسرکان چیست ؟ شرکت سهامی خاص در تویسرکان دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در تویسرکان صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در تویسرکان می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص تویسرکان

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در تویسرکان تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در تویسرکان و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تویسرکان شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در تویسرکان ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در تویسرکان ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در تویسرکان و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در تویسرکان بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در تویسرکان

مشاوره ثبت شرکت 14 تیر 1397, 04:00 ثبت شرکت در تویسرکان

 ثبت موسسه در تویسرکان

شاید بارها با نام موسسات در تویسرکان برخورد کرده باشید موسسات در تویسرکان نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در تویسرکان نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در تویسرکان امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در تویسرکان انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در تویسرکان با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در تویسرکان نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری تویسرکان

  هزینه ثبت موسسات در تویسرکان شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای تویسرکان ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در تویسرکان می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در تویسرکان بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای تویسرکان و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای تویسرکان صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در تویسرکان یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ
آندیالند | کاشت مو | مزوتراپی | صندلی پلاستیکی