دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بفروئیه

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 00:00 ثبت شرکت در بفروئیه

بفروئیه

ثبت شرکت در بفروئیه

شرکت با مسئولیت محدود در بفروئیه اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها بفروئیه دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت بفروئیه بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در بفروئیه


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بفروئیه
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در بفروئیه می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در بفروئیه نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در بفروئیه حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  بفروئیه
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در بفروئیه
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود بفروئیه
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود بفروئیه
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود بفروئیه
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود بفروئیه می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه

مشاوره ثبت شرکت 27 دی 1396, 17:00 ثبت شرکت در بفروئیه

ثبت شرکت خاص در بفروئیه

شرکت سهامی خاص در بفروئیه چیست ؟ شرکت سهامی خاص در بفروئیه دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در بفروئیه صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در بفروئیه می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص بفروئیه

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در بفروئیه تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در بفروئیه و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در بفروئیه شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در بفروئیه ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در بفروئیه ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در بفروئیه و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در بفروئیه بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در بفروئیه

مشاوره ثبت شرکت 24 تیر 1397, 10:00 ثبت شرکت در بفروئیه

 ثبت موسسه در بفروئیه

شاید بارها با نام موسسات در بفروئیه برخورد کرده باشید موسسات در بفروئیه نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در بفروئیه نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در بفروئیه امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در بفروئیه انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در بفروئیه با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در بفروئیه نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری بفروئیه

  هزینه ثبت موسسات در بفروئیه شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای بفروئیه ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در بفروئیه می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در بفروئیه بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای بفروئیه و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای بفروئیه صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در بفروئیه یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
ثبت مشاور