دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در ایلخچی

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 03:00 ثبت شرکت در ایلخچی

ایلخچی

ثبت شرکت در ایلخچی

شرکت با مسئولیت محدود در ایلخچی اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها ایلخچی دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت ایلخچی بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

 ثبت شرکت محدود در ایلخچی


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایلخچی
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در ایلخچی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در ایلخچی نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در ایلخچی حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  ایلخچی
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در ایلخچی
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ایلخچی
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود ایلخچی
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود ایلخچی
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ایلخچی می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی

مشاوره ثبت شرکت 27 دی 1396, 20:35 ثبت شرکت در ایلخچی

ثبت شرکت خاص در ایلخچی

شرکت سهامی خاص در ایلخچی چیست ؟ شرکت سهامی خاص در ایلخچی دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در ایلخچی صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در ایلخچی می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص ایلخچی

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در ایلخچی تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در ایلخچی و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در ایلخچی شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در ایلخچی ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در ایلخچی ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در ایلخچی و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در ایلخچی بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در ایلخچی

مشاوره ثبت شرکت 24 تیر 1397, 16:00 ثبت شرکت در ایلخچی

 ثبت موسسه در ایلخچی

شاید بارها با نام موسسات در ایلخچی برخورد کرده باشید موسسات در ایلخچی نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در ایلخچی نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در ایلخچی امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در ایلخچی انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در ایلخچی با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در ایلخچی نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری ایلخچی

 

  هزینه ثبت موسسات در ایلخچی شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای ایلخچی ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در ایلخچی می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در ایلخچی بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای ایلخچی و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای ایلخچی صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در ایلخچی یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ