دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب

مشاوره ثبت شرکت 18 آذر 1396, 11:00 ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

اسلام آباد غرب

ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

شرکت با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها اسلام آباد غرب دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت اسلام آباد غرب بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در اسلام آباد غرب


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  اسلام آباد غرب
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در اسلام آباد غرب
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود اسلام آباد غرب
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود اسلام آباد غرب
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود اسلام آباد غرب
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود اسلام آباد غرب می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد عرب

مشاوره ثبت شرکت 18 دی 1396, 19:30 ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

ثبت شرکت خاص در اسلام آباد غرب

شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب چیست ؟ شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در اسلام آباد غرب صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص روانسر

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب ، صورتجلسات تاسیس و هیأت ماسلام آباد غربه شرکت سهامی خاص در اسلام آباد غرب و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در اسلام آباد غرب بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در اسلام آباد غرب

مشاوره ثبت شرکت 28 خرداد 1397, 11:00 ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

 ثبت موسسه در اسلام آباد غرب

شاید بارها با نام موسسات در اسلام آباد غرب برخورد کرده باشید موسسات در اسلام آباد غرب نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در اسلام آباد غرب نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در اسلام آباد غرب امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در اسلام آباد غرب انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در اسلام آباد غرب با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در اسلام آباد غرب نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری اسلام آباد غرب

  هزینه ثبت موسسات در اسلام آباد غرب شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای اسلام آباد غرب ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در اسلام آباد غرب می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در اسلام آباد غرب بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای اسلام آباد غرب و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای اسلام آباد غرب صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در اسلام آباد غرب یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

لازمه ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

 

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

 

مطلب پیشنهادی : قالیشویی آندیالند در دولت آباد

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف
موبایل
تماس
واتس آپ