ثبت شرکت | تغییرات شرکت | ثبت برند | کارت بازرگانی
دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد

مشاوره ثبت شرکت 18 آذر 1396, 12:15 ثبت شرکت در کهگیلویه و یویر احمد

کهکیلویه و بویر احمد

ثبت شرکت در کهکیلویه و بویر احمد

شرکت با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها کهکیلویه و بویر احمد دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت کهکیلویه و بویر احمد بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در کهکیلویه و بویر احمد


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  کهکیلویه و بویر احمد
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در کهکیلویه و بویر احمد
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود کهکیلویه و بویر احمد
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود کهکیلویه و بویر احمد
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود کهکیلویه و بویر احمد
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود کهکیلویه و بویر احمد می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد

مشاوره ثبت شرکت 18 دی 1396, 20:00 ثبت شرکت در کهگیلویه و یویر احمد

ثبت شرکت خاص در کهکیلویه و بویر احمد

شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد چیست ؟ شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص بیستون

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مکهکیلویه و بویر احمده شرکت سهامی خاص در کهکیلویه و بویر احمد و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در کهکیلویه و بویر احمد بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در کهکیلویه و بویر احمد

مشاوره ثبت شرکت 28 خرداد 1397, 13:00 ثبت شرکت در کهگیلویه و یویر احمد

 ثبت موسسه در کهکیلویه و بویر احمد

شاید بارها با نام موسسات در کهکیلویه و بویر احمد برخورد کرده باشید موسسات در کهکیلویه و بویر احمد نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در کهکیلویه و بویر احمد نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در کهکیلویه و بویر احمد امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در کهکیلویه و بویر احمد انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در کهکیلویه و بویر احمد با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در کهکیلویه و بویر احمد نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری بیستون

  هزینه ثبت موسسات در کهکیلویه و بویر احمد شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای کهکیلویه و بویر احمد ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در کهکیلویه و بویر احمد می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در کهکیلویه و بویر احمد بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای کهکیلویه و بویر احمد و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای کهکیلویه و بویر احمد صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در کهکیلویه و بویر احمد یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در کهکیلویه و بویر احمد

لازمه ثبت شرکت در کهکیلویه و بویر احمد

 

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

 

مطلب پیشنهادی : قالیشویی آندیالند در خزانه

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف