ثبت شرکت | تغییرات شرکت | ثبت برند | کارت بازرگانی
دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کلاردشت

مشاوره ثبت شرکت 20 آذر 1396, 13:45 ثبت شرکت در کلاردشت

کلاردشت

ثبت شرکت در کلاردشت

شرکت با مسئولیت محدود در کلاردشت اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها کلاردشت دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت کلاردشت بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلاردشت
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در کلاردشت می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در کلاردشت نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در کلاردشت حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  کلاردشت
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در کلاردشت
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود کلاردشت
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود کلاردشت
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود کلاردشت
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود کلاردشت می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت

مشاوره ثبت شرکت 23 دی 1396, 10:00 ثبت شرکت در کلاردشت

ثبت شرکت خاص در کلاردشت

شرکت سهامی خاص در کلاردشت چیست ؟ شرکت سهامی خاص در کلاردشت دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در کلاردشت صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در کلاردشت می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص کلاردشت

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در کلاردشت تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در کلاردشت و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کلاردشت شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در کلاردشت ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در کلاردشت ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مکلاردشته شرکت سهامی خاص در کلاردشت و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در کلاردشت بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در کلاردشت

مشاوره ثبت شرکت 11 تیر 1397, 11:00 ثبت شرکت در کلاردشت

 ثبت موسسه در کلاردشت

شاید بارها با نام موسسات در کلاردشت برخورد کرده باشید موسسات در کلاردشت نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در کلاردشت نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در کلاردشت امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در کلاردشت انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در کلاردشت با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در کلاردشت نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری کلاردشت

  هزینه ثبت موسسات در کلاردشت شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای کلاردشت ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در کلاردشت می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در کلاردشت بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای کلاردشت و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای کلاردشت صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در کلاردشت یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

 

مطلب پیشنهادی : قالیشویی آندیالند در مسگرآباد

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف