مرجع شرکت های ثبتی ایران
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در نوشین شهر

مشاوره ثبت شرکت 22 آذر 1396, 09:00 ثبت شرکت در نوشین شهر

نوشین شهر

ثبت شرکت در نوشین شهر

شرکت با مسئولیت محدود در نوشین شهر اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها نوشین شهر دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت نوشین شهر بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت مسئولیت محدود در نوشین شهر


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نوشین شهر
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در نوشین شهر می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در نوشین شهر نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در نوشین شهر حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  نوشین شهر
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در نوشین شهر
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود نوشین شهر
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود نوشین شهر
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود نوشین شهر
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نوشین شهر می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر

مشاوره ثبت شرکت 29 دی 1396, 21:30 ثبت شرکت در نوشین شهر

ثبت شرکت خاص در نوشین شهر

شرکت سهامی خاص در نوشین شهر چیست ؟ شرکت سهامی خاص در نوشین شهر دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در نوشین شهر صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در نوشین شهر می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص نوشین شهر

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در نوشین شهر تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در نوشین شهر شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در نوشین شهر ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در نوشین شهر ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در نوشین شهر و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در نوشین شهر بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در نوشین شهر

مشاوره ثبت شرکت 30 تیر 1397, 15:00 ثبت شرکت در نوشین شهر

 ثبت موسسه در نوشین شهر

شاید بارها با نام موسسات در نوشین شهر برخورد کرده باشید موسسات در نوشین شهر نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در نوشین شهر نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در نوشین شهر امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در نوشین شهر انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در نوشین شهر با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در نوشین شهر نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری نوشین شهر

  هزینه ثبت موسسات در نوشین شهر شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای نوشین شهر ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در نوشین شهر می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در نوشین شهر بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای نوشین شهر و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای نوشین شهر صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در نوشین شهر یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف