ثبت شرکت | تغییرات شرکت | ثبت برند | کارت بازرگانی
دسته بندی ها
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قلعه رئیسی

مشاوره ثبت شرکت 1 دی 1396, 17:30 ثبت شرکت در قلعه رئیسی

قلعه رئیسی

ثبت شرکت در قلعه رئیسی

شرکت با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها قلعه رئیسی دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت قلعه رئیسی بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت محدود قلعه رییسی


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  قلعه رئیسی
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در قلعه رئیسی
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه رئیسی
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه رئیسی
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه رئیسی
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود قلعه رئیسی می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی

مشاوره ثبت شرکت 3 اردیبهشت 1397, 18:00 ثبت شرکت در قلعه رئیسی

ثبت شرکت خاص در قلعه رییسی

شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی چیست ؟ شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در قلعه رییسی صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی

ثبت شرکت خاص قلعه رییسی

این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدیره شرکت سهامی خاص در قلعه رییسی و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در قلعه رییسی بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان

ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

 

ثبت موسسه در قلعه رئیسی

مشاوره ثبت شرکت 14 مهر 1397, 10:00 ثبت شرکت در قلعه رئیسی

 ثبت موسسه در قلعه رئیسی

شاید بارها با نام موسسات در قلعه رئیسی برخورد کرده باشید موسسات در قلعه رئیسی نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در قلعه رئیسی نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در قلعه رئیسی امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در قلعه رئیسی انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در قلعه رئیسی با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در قلعه رئیسی نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

 

 

ثبت موسسه غیر تجاری قلعه رئیسی

 

 

  هزینه ثبت موسسات در قلعه رئیسی شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای قلعه رئیسی ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در قلعه رئیسی می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در قلعه رئیسی بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای قلعه رئیسی و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای قلعه رئیسی صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در قلعه رئیسی یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف