مرجع شرکت های ثبتی ایران
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهر قدس

مشاوره ثبت شرکت 14 آذر 1396, 01:45 ثبت شرکت در شهر قدس

شهر قدس

ثبت شرکت در شهر قدس

شرکت با مسئولیت محدود در شهر قدس اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها شهر قدس دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت شهر قدس بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شهر قدس

 
شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر قدس
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در شهر قدس می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در شهر قدس نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در شهر قدس حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  شهر قدس
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در شهر قدس
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود شهر قدس
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود شهر قدس
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود شهر قدس
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود شهر قدس می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس

مشاوره ثبت شرکت 7 دی 1396, 08:00 ثبت شرکت در شهر قدس

ثبت شرکت خاص در شهر قدس

شرکت سهامی خاص در شهر قدس چیست ؟ شرکت سهامی خاص در شهر قدس دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در شهر قدس صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در شهر قدس می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص شهر قدس

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در شهر قدس تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در شهر قدس و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در شهر قدس شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در شهر قدس ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در شهر قدس ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مشهر قدسه شرکت سهامی خاص در شهر قدس و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در شهر قدس بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در شهر قدس

مشاوره ثبت شرکت 15 اردیبهشت 1397, 22:00 ثبت شرکت در شهر قدس

 ثبت موسسه در شهر قدس

شاید بارها با نام موسسات در شهر قدس برخورد کرده باشید موسسات در شهر قدس نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در شهر قدس نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در شهر قدس امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در شهر قدس انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در شهر قدس با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در شهر قدس نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری شهر قدس

  هزینه ثبت موسسات در شهر قدس شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای شهر قدس ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در شهر قدس می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در شهر قدس بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای شهر قدس و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای شهر قدس صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در شهر قدس یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در شهر قدس

لازمه ثبت شرکت در شهر قدس

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف