مرجع شرکت های ثبتی ایران
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در سوسنگرد

مشاوره ثبت شرکت 15 آذر 1396, 02:00 ثبت شرکت در سوسنگرد

سوسنگرد

ثبت شرکت در سوسنگرد

شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها سوسنگرد دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت سوسنگرد بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت سوسنگرد


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  سوسنگرد
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در سوسنگرد
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود سوسنگرد
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود سوسنگرد
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود سوسنگرد
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود سوسنگرد می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد

مشاوره ثبت شرکت 11 دی 1396, 16:00 ثبت شرکت در سوسنگرد

ثبت شرکت خاص در سوسنگرد

شرکت سهامی خاص در سوسنگرد چیست ؟ شرکت سهامی خاص در سوسنگرد دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در سوسنگرد صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در سوسنگرد می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

 ثبت شرکت خاص سوسنگرد

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در سوسنگرد تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در سوسنگرد ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در سوسنگرد ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مسوسنگرده شرکت سهامی خاص در سوسنگرد و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در سوسنگرد بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در سوسنگرد

مشاوره ثبت شرکت 29 اردیبهشت 1397, 10:00 ثبت شرکت در سوسنگرد

 ثبت موسسه در سوسنگرد

شاید بارها با نام موسسات در سوسنگرد برخورد کرده باشید موسسات در سوسنگرد نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در سوسنگرد نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در سوسنگرد امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در سوسنگرد انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در سوسنگرد با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در سوسنگرد نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری سوسنگرد

  هزینه ثبت موسسات در سوسنگرد شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای سوسنگرد ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در سوسنگرد می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در سوسنگرد بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای سوسنگرد و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای سوسنگرد صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در سوسنگرد یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در سوسنگرد

لازمه ثبت شرکت در سوسنگرد

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف