مرجع شرکت های ثبتی ایران
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در دشتستان

مشاوره ثبت شرکت 13 آذر 1396, 20:30 ثبت شرکت در دشتستان

دشتستان

ثبت شرکت در دشتستان

شرکت با مسئولیت محدود در دشتستان اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها دشتستان دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدشتستانان شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت دشتستان بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت شرکت محدود در دشتستان

 
شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دشتستان
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در دشتستان می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در دشتستان نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در دشتستان حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدشتستانان شرکت با مسئولیت محدود  دشتستان
مدشتستانان شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدشتستانان به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در دشتستان
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود دشتستان
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود دشتستان
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود دشتستان
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود دشتستان می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان

مشاوره ثبت شرکت 6 دی 1396, 08:00 ثبت شرکت در دشتستان

ثبت شرکت خاص در دشتستان

شرکت سهامی خاص در دشتستان چیست ؟ شرکت سهامی خاص در دشتستان دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در دشتستان صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در دشتستان می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

 ثبت شرکت خاص دشتستان

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در دشتستان تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در دشتستان و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در دشتستان شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در دشتستان ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در دشتستان ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مدشتستانه شرکت سهامی خاص در دشتستان و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در دشتستان بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در دشتستان

مشاوره ثبت شرکت 15 اردیبهشت 1397, 11:00 ثبت شرکت در دشتستان

 ثبت موسسه در دشتستان

شاید بارها با نام موسسات در دشتستان برخورد کرده باشید موسسات در دشتستان نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در دشتستان نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در دشتستان امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در دشتستان انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در دشتستان با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در دشتستان نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری دشتستان

  هزینه ثبت موسسات در دشتستان شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای دشتستان ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در دشتستان می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در دشتستان بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای دشتستان و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای دشتستان صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در دشتستان یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در دشتستان

لازمه ثبت شرکت در دشتستان

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف