مرجع شرکت های ثبتی ایران
ثبت ارشیا

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خراسان رضوی

مشاوره ثبت شرکت 14 آذر 1396, 10:45 ثبت شرکت در خراسان رضوی

خراسان رضوی

ثبت شرکت در خراسان رضوی

شرکت با مسئولیت محدود در خراسان رضوی اعتبار کمتری نسبت به سایر شرکتها خراسان رضوی دارد شرکت مسئولیت محدود دارای قوانین خاصی است که این قوانین باید توسط مدیران شرکتها رعایت گردد. برا ی ما ارزانترین ثبت شرکت و آسانترین ثبت شرکت اولویت دارد برای استفاده از مشاوره ثبت شرکت خراسان رضوی بهتر است با مشاوران در امور ثبتی مشورت نماییم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

 

ثبت خراسان رضوی


شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خراسان رضوی
از قوانین مهم شرکت با مسئولیت محدود در خراسان رضوی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
•  حداقل سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت 100,000 تومان می باشد.سرمایه نیز می تواند از این مبلغ بیشتر باشد اما هر مقدار سرمایه بیشتر باشد بر حسب میزان آن باید در اداره ثبت شرکتها مبلغی به عنوان حق الثبت پرداخت نماییم .
•  در زمان تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در خراسان رضوی نیاز به افتتاح حساب در بانک نیست و پس از ثبت شرکت می توانید به همراه مدارک شرکت به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید .
•  تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود در خراسان رضوی حداقل دو نفر است اگر این دو نفر دارای رابطه فامیلی باشند مشکلی نیست.
وظایف مدیران شرکت با مسئولیت محدود  خراسان رضوی
مدیران شرکت با مسئولیت محدود امکان برگزاری مجامع را جهت امور شرکت دارند . این مدیران به مدت نامحدود عضو شرکت هستند مگر اینکه موردی دیگری در اساسنامه پیش بینی گردیده باشد.
مراحل ثبت شرک با مسئولیت محدود در خراسان رضوی
1-  آماده کردن مدارک اولیه ثبت شرکت
2-  تعیین نام شرکت  
3-  ارائه مدارک به اداره ثبت شرکتها پس از بررسی
4-  صدور آگهی (( در صورتی که اطلاعات به درستی درج گردیده باشد))
5-  اخذ آگهی روزنامه رسمی و واریزی های روزنامه رسمی
6-  ارائه آگهی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار
7-  اخذ پلمپ دفاتر روزنامه و کل شرکت جهت امور حسابداری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود خراسان رضوی
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +10 و یا اداره آگاهی جهت کلیه اعضای شرکت
تعیین نام شرکت با مسئولیت محدود
برای شرکت خود باید بهترین نام را انتخاب نماییم تا نام ما کاملترین نام باشد و در یک نگاه و با استفاده از نام بتوانیم موضوع شرکت را حدس بزنیم . در نام شرکت بهتر است از اسامی معنی دار استفاده گردد و از واژه ها و ترکیبات بیگانه بپرهیزیم.

مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود خراسان رضوی
زمان ثبت یک شرکت تا پایان کلیه امور ثبتی در تهران 20 روز در شهرستان 15 روز کاری می باشد لازم به ذکر است زمان ذکر شده تا مرحله پایانی ثبت یعنی صدور روزنامه رسمی می باشد.
هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود
هزینه ثبت شامل هزینه ارسال مدارک ، تعیین نام ، حق الثبت ، روزنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار می باشد که باید پرداخت گردد تا روند ثبت کامل شود.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود خراسان رضوی
کلیه امور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت شرکتها که متعلق به اداره ثبت شرکتها می باشد انجام می گیرد.
آدرس و شماره تماس اداره ثبت شرکتهای
زمانی که شرکت روند ثبت خود را طی می کند با توجه به واحد ثبتی تعیین می گردد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود خراسان رضوی می توانید از مشاوره های ما جهت تصمیم گیری مناسب بهره گیرید .مشاوران ثبت شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکت در تهران و شهرستانها می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی

مشاوره ثبت شرکت 9 دی 1396, 23:00 ثبت شرکت در خراسان رضوی

ثبت شرکت خاص در خراسان رضوی

شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی چیست ؟ شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر شرکتهای دیگر است و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی در سامانه ثبت شرکتهای سهامی خاص در خراسان رضوی صورت میگیرد که باید کلیه موارد قانونی در آن لحاظ گردد.یکی از علل ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی این است که در موضوعات و مشاغل مختلف کاربرد دارد. سهامداران شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی می توانند از اشخاص حقوقی نیز انتخاب گردند.

ثبت شرکت خاص خراسان رضوی

یکی از شرایط مهم ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی حداقل با 5 نفر تشکیل می گردد. که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس شرکت هستند که تعداد اعضا و سهامداران قابل افزایش است.مهمترین مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضا و بازرسین در دفتر اسناد رسمی می باشد سپس تعیین نام شرکت سهامی خاص صورت می گیرد. سپس مدارک به همراه موضوع شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی تایید و در مدت 15 تا 20 روز که کوتاهترین زمان ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی و سراسر ایران است ، ثبت می گردد.

 

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی شامل واریزی روزنامه و هزینه های اداره می گردد و اطلاع از نحوه چگونگی تنظیم اوراق شامل اساسنامه شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی ، اظهارنامه شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی ، صورتجلسات تاسیس و هیأت مخراسان رضویه شرکت سهامی خاص در خراسان رضوی و سایر مدارک از مشاوران ثبت شرکت در خراسان رضوی بهره گیرید تا با کمترین هزینه و زمان ممکن شرکت خود را راه اندازی نمایید

ثبت موسسه در خراسان رضوی

مشاوره ثبت شرکت 17 اردیبهشت 1397, 10:00 ثبت شرکت در خراسان رضوی

 ثبت موسسه در طبس

شاید بارها با نام موسسات در طبس برخورد کرده باشید موسسات در طبس نیز از انواع اشخاص حقوقی می باشند

موسسات در طبس نیز از نظر امور کلی مانند شرکتها هستند با این تفاوت که در موسسات در طبس امکان انجام امور تجاری و بازرگانی وجود ندارد

موسسات در طبس انواع مختلفی دارند از جمله انجمن ها ، نهادها ، کانونها انجمنهای صنفی , اموزشگاهها و هم چنین امور حقوقی و موسسات خیریه      

        موسسات در طبس با دو نفر عضو تشکیل میگردد و ثبت موسسات در طبس نیازی به اخذ گواهی عدم سو پیشینه ندارد   

ثبت موسسه غیر تجاری خراسان رضوی

  هزینه ثبت موسسات در طبس شامل هزینه روزنامه رسمی و تعیین نام و حق الثبت و هم چنین هزینه دفاتر حسابداری می باشد

موسسات هم باید در سامانه ثبت شرکتهای طبس ثبت گردد

از جمله مراحل ثبت موسسات در طبس می توان به تعیین نام و  تحریر مدارک شرکت و تعیین موضوع اشاره کرد

مدت زمان ثبت موسسه در طبس بین 10 الی 12 روز کاری می باشد

ثبت موسسات فقط از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای طبس و تایید مدارک نیز توسط اداره ثبت شرکتهای طبس صورت میگیرد.  ثبت مشاور  شما  را جهت ثبت موسسه در طبس یاری می نماید تا با اطلاعاتی کامل و مفید بهترین تصمیم را اخذ نمایید.

مدارک ثبت شرکت در خراسان رضوی

لازمه ثبت شرکت در خراسان رضوی

بهمراه

نشانی ، کد پستی و تلفن محل فعالیت شرکت و اعضا

بیان درصد سهام ، حق امضاء و دارایی شرکت

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مشاوره ثبت می باشد .
انصراف